Відкрите засідання Асамблеї ГО «ВСРО ФКП» та Комітету АПУ з конкурсного права з обрання кандидатів до Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих

Запрошуємо Вас взяти участь у відкритому засіданні Асамблеї ГО «ВСРО ФКП» та Комітету АПУ з конкурсного права для обрання кандидатів до складу Дисциплінарної комісії та вирішення подальшої стратегії розвитку ГО «Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу», яке відбудеться 15 квітня 2015 року о 15:00.

В 2013 році за ініціативи Комітету з конкурсного права Асоціації правників України та за підтримки профільних громадських організацій, зокрема, Українського інституту банкрутства та Національної профспілки арбітражних керуючих було створено Громадську організацію «Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу» (надалі – ГО «ВСРО ФКП»). Особливою місією організації є громадське регулювання діяльності арбітражних керуючих, що сприяє більш швидкому розгляду справ про банкрутство, забезпеченню ефективності та прозорості судових процедур, підвищує авторитет, повагу та довіру до арбітражних керуючих з боку користувачів їх послуг, держави та суспільства.

Міністерство юстиції України наказом від 24.03.2015р. № 415/5 визнало таким, що втратив чинність наказ Мін’юсту від 21.06.2013р. № 592 «Про утворення Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів)». У зв’язку з цим Мін’юст оголосив про початок перебігу строку надання СРО кандидатів для їх обрання членами Дисциплінарної комісії. Зазначені пропозиції приймаються Міністерством до 22.04.2015р.

Відповідно до Статуту ГО «ВСРО ФКП» вищим органом управління є Асамблея, яка складається з голів територіальних осередків і Президії.

Процес висування  кандидатів розпочинається з 8 квітня 2015 року та триватиме до 14 квітня 2015 року. Кандидата може запропонувати будь-хто з членів ГО «ВСРО ФКП», обласний територіальний осередок, Президія ГО «ВСРО ФКП» або шляхом самовисування. Для висування кандидат повинен подати інформаційну довідку про досвід роботи у сфері відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом на адресу: .

Інформація про кандидатів оприлюднюється на цій сторінці. Наш сайт має вільний доступ для перегляду. Активовано функцію «коментарі», що дозволить у режимі он-лайн провести обговорення кандидатів від нашої організації.

На засідання запрошено усіх представників Комітету з конкурсного права АПУ, Міністерство юстиції України, Центр комерційного права. До заходу можуть приєднатися всі охочі, попередньо зареєструвавшись.

Місце проведення: м. Київ, вул. Прорізна 18/1 г, бізнес-клуб «Белгравія».

З усіх питань щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: . Контактна особа – Вікторія Доценко.

Анкети кандидатів:

Rakuschynets

Zabolotny

Filatov

Ovsienko

Temchyshin

Donkov

Nikolaev

Tytych

 

Поділіться своїми думками!

©2013. Всеукраїнська громадська організація «Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу».