В рамках Загальної Конференції ГО ВСРО ФКП відбувся семінар на тему «Новації судової реформи. Вплив на конкурсний процес».

22 Березня 2018 року в рамках Загальної конференції ГО ВСРО ФКП за підтримки Юридичної групи LCF відбувся семінар на тему «Новації судової реформи. Вплив на конкурсний процес».
Семінар зібрав найкращих фахівців у сфері конкурсного права та судової практики.

Особливу подяку висловлюємо запрошеним спікерам: Майклу Ведеру (Нідерланди), професору, доктору права, який розповів про особливості процедури банкрутства фізичних осіб країн Європи та специфіку саморегулівної діяльності у галузі банкрутства; Юрію Моісєєву, директору департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України, що доповів про функції держави у регулюванні діяльності арбітражних керуючих та про необхідність підвищення ролі саморегулівних організацій; Світлані Кольцовій, начальнику відділу забезпечення судової роботи Судової палати з розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду Верховного Суду, яка навела цікаві статистичні дані та розповіла про роль Верховного Суду у формуванні єдиної судової практики.

В рамках панельної дискусії Ігор Ніколаєв, член Громадської ради при Міністерстві юстиції України підняв найбільш резонансну тему галузі банкрутства останнього тижня, та розповів про новели Кодексу України про процедури банкрутства. Підтримав дискусію та висвітлив проблематику реформування системи банкрутства доктор юридичних наук Олександр Бірюков, науковий радник LCF. Ця тема викликала надзвичайну активність аудиторії та гарячу дискусію.

Член Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих Владислав Філатов виступив із доповіддю «Професіоналізм та морально-етичні якості арбітражного керуючого».
Іншою топовою темою семінару стало обговорення перспектив саморегулювання діяльності арбітражних керуючих, партнерство та об‘єднання саморегулівних організацій. Цю тему висвітлив Сергій Донков, старший юрист практики вирішення спорів Юридичної фірми EVRIS, член Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих.

Друга секція семінару була проведена у формі практикуму та присвячена доповідям на тему «Процесуальні новації у проваджені про банкрутство за новим ГПК». Доповіді та презентації Олени Волянської, радника LCF, старшого юриста Юлії Лукошкіної  і Ірини Кобець висвітлили найбільш цікаві правові позиції нового Верховного Суду та запропонували вирішення багатьох колізійних питань у проваджені про банкрутство. Практикум викликав надзвичайну зацікавленість аудиторії.

Поділіться своїми думками!

©2013. Всеукраїнська громадська організація «Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу».