Віце-президент ГО “ОФКП” виступив на ІІІ Судовому форумі АПУ

Віце-президент Громадської організації «Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу» доктор юридичних наук, професор Олександр Бірюков виступив на ІІІ Судовому форумі АПУ, що відбувся 3 жовтня 2014 р.

У своїй доповіді під назвою «Транскордонні банкрутства в законодавстві України» Олександр Бірюков звернув увагу учасників Форуму на незавершеність реформи законодавства про банкрутство у частині введення у процесуальне законодавство відповідних процедур. Крім того, було обґрунтовано важливість введення необхідних доповнень у чинне законодавство про міжнародне приватне право та про судоустрій і статус судді, які дозволили б учасникам конкурсного процесу ефективно завтосовувати правила з транскордонних банкрутств.

Доповідь Олександра Бірюкова викликала неабиякий інтерес серед учасників Форуму, присутні судді і фахівці ставили доповідачу запитання.

Доповідь «Транскордонні банкрутства в законодавстві України» розміщено на сайті організатора цієї міжнародної конференції – Асоціації правників України.

Всім, у кого виникли запитання чи є коментарі щодо тез виступу, просимо звертатися до доповідача, фахівців чи експертів ГО «Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу».

Comments are closed

©2013. Всеукраїнська громадська організація «Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу».