Участь у І турнірі з пляжного волейболу Асоціації правників України

3 серпня 2013 року представники Всеукраїнської самоврядної організації фахівців конкурсного процесу (ВСО ФКП) Ірина Сербін та Олексій Шевчук взяли участь у складі команди “Шевчук і партнери” в І турнірі з пляжного волейболу Асоціації правників України. Загалом у турнірі брали участь дев’ять команд провідних вітчизняних та міжнародних юридичних компаній, серед яких команда представників ВСО ФКП посіла почесне четверте місце та отримала звання “Відкриття сезону”.

Гра проходила на двох полях, а суперники команд визначалися шляхом жеребкування. З кожним наступним матчем боротьба ставала дедалі запеклішою. У півфіналі та фіналі команди боролись не на жарт, а різниця у рахунку подекуди була мінімальною. Загалом команда “Шевчук і партнери” зіграла чотирнадцять сетів, що стало абсолютним рекордом серед команд-учасниць турніру, не зробивши за всю гру жодної заміни у складі команди.

Турнір пройшов у мальовничому заміському селищі Riviera Villas на Київському морі. Поєднавши турнір із сімейним днем, організатори зібрали на свіжому повітрі не лише юристів, а й їхні сім’ї. Загальна кількість уболівальників перевищила 50 осіб. Передбачається, що цей захід стане щорічним, тож можна зарезервувати у своїх календарях першу суботу серпня для гри у волейбол.

Comments are closed

©2013. Всеукраїнська громадська організація «Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу».