Результат роботи І Всеукраїнської правничої школи з питань банкрутства

5 жовтня 2013 року представники ГО «Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу» Олександр Бірюков, Віталій Титич, Ірина Сербін та Андрій Потьомкін, на запрошення Ліги студентів Асоціації правників України, відвідали Хмельницький університет управління та права (м. Хмельницький), де взяли участь у роботі І Всеукраїнської правничої школи з питань банкрутства.

На цьому заході фахівці ВСО ФКП разом зі студентами Університету обговорювали доктринальні питання конкурсного права (Олександр Бірюков), багато виявлених наукою та судовою практикою проблем у сфері провадження у справах про банкрутство (Віталій Титич), практика розгляду господарськими судами справ про банкрутство, статистика стосовно кількості, динаміки та інших показників розгляду справ про банкрутство в Україні (Андрій Потьомкін).

Ірина Сербін донесла до учасників заходу історію створення, мету діяльності та останні досягнення ВСО ФКП, ознайомила студентську молодь з особливостями професійної діяльності арбітражного керуючого і закликала її до активної співпраці з Організацією стосовно вирішення проблем у сфері кредитних відносин, врегулювання заборгованості, неспроможності та банкрутства.

Фахівці ВСО ФКП разом з учасниками І Всеукраїнської правничої школи з питань банкрутства обговорили можливість розробки процедур банкрутства фізичних осіб та суверенних держав, а також висвітлили деякі проблемні аспекти застосування нової редакції Закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Доповідачі неодноразово наголошували, що попередня редакція Закону, на жаль, не сприяла фінансовому оздоровленню суб’єктів господарювання. Як наслідок, не відбувалося відновлення платоспроможності підприємств у процедурі банкрутства, і переважна більшість справ про банкрутство закінчувалася ліквідацією підприємств, а не їх оздоровленням.

Більш детально про І Всеукраїнську правничу школу з питань банкрутства можна знайти на сторінці Хмельницького університету управління та права

Comments are closed

©2013. Всеукраїнська громадська організація «Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу».