МАНІФЕСТ

МАНІФЕСТ

Всеукраїнської самоврядної організації фахівців конкурсного процесу

Спочатку здавалося, що на Київський Майдан, а потім по всій Україні, повставши проти узурпації влади, вийшли прості українці. Але відважні люди, живі і ті, що віддали своє життя, довели всьому світові, що вони Герої Нації, які краще помруть стоячи, ніж будуть жити на колінах.

Відважні люди, що билися на майданах країни і за її межами, ніхто не буде забутий, ніщо не буде забуте, і ваша боротьба буде увінчана на сторінках світової історії, як подвиг вільних українців, які, з Божою допомогою, скасували згубну для них форму влади та пішли шляхом будівництва демократичної європейської держави. Створили нові гарантії безпеки на майбутнє і владу, засновану на таких принципах і формах організації, які найкращим чином забезпечать людям безпеку та щастя.

Дорогі Співвітчизники! Довгий ряд зловживань і насильств банди Віктора Януковича, незмінно підпорядкованих одній і тій же меті, свідчив про підступний задум бандитів змусити Народ України змиритися з необмеженим деспотизмом і тиранією влади. Але справжні патріоти України встали, гордо піднявши голову. Вони завжди знали, куди йти, який важкий буде шлях, і які жертви вимагатиме від них. І коли чаша народного гніву була переповнена, люди єдиного серця, сильні, впевнені і незнаючі страху, вийшли на майдани українських міст і прокричали всьому людству, що президент, характеру якого притаманні всі риси, властиві тирану, не може керувати вільним народом!

Вельмишановні українці! Сьогодні потрібно завершувати розпочату справу, над якою працювали з таким благородством ті, хто бився на майданах. Нам живим, слід присвятити себе великому завданню, яке все ще стоїть перед нами – перейняти у цих вельмишановних загиблих ще більшу прихильність тій справі, якій вони повною мірою і до кінця зберігали вірність, наповнитися переконаністю, що вони загинули не дарма, що наша нація з твердою впевненістю в заступництві Божественного Провидіння відродиться у свободі і справедливості.

Вічна пам’ять і слава Героям України, для яких головна площа країни стала останнім притулком! Герої – студенти, викладачі, художники, прості люди – віддали своє життя в ім’я того, щоб ми могли жити в демократичній, соціальній, правовій державі в якій людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.

Слава Україні!

Героям слава!

Comments are closed

©2013. Всеукраїнська громадська організація «Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу».