Круглий стіл «Примусове виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб). Європейський досвід»

Як повідомлялось раніше, 18-19 жовтня цього року в Хмельницькому університеті управління та права відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми теорії і практики виконання рішень судів та інших органів». Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу взяла активну участь в організації та проведенні цього заходу.

21 жовтня 2013 року в приміщені Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції, за ініціативи Державної виконавчої служби України, відбулось засідання круглого столу на тему: «Примусове виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб). Європейський досвід».

Основними доповідачами на круглому столі ДВС України виступили член Ревізійної комісії Всеукраїнської самоврядної організації фахівців конкурсного процесу Андрій Авторгов і юридичний радник Центру комерційного права Ігор Ніколаєв, які донесли до відома київських керівників та працівників органів державної виконавчої служби, зокрема, «голос регіонів» – висловлені учасниками ІV Міжнародної науково-практичної конференції (м. Хмельницький) виявлені наукою і практикою проблемні питання виконання рішень судів та інших органів.

Про сам захід і його результати розповідається у статті, розміщеній на сайті Державної виконавчої служби України. Ключову інформацію про захід також виклала Судово-юридична газета у статті “ГИС нуждается в поддержке общественности”.

Comments are closed

©2013. Всеукраїнська громадська організація «Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу».