Круглий стіл Комітету з конкурсного права

Минув рік з дня набрання чинності Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», відповідно до якого в Україні розпочали діяти саморегулівні організації арбітражних керуючих. Організації, які мають стати рушійною силою у розбудові належного інфраструктурного середовища для ефективного здійснення процедур банкрутства, а також визначити засадничі підвалини для подальшого формування принципів здійснення конкурсного процесу, згідно із світовими стандартами, заснованими на кращих іноземних практиках, та із врахуванням вітчизняного досвіду українських фахівців із конкурсного права.

Асоціація правників України, в особі Комітету з конкурсного права, пильно стежить за розвитком вітчизняної наукової думки та законотворенням у сфері банкрутства, а також за новітніми тенденціями і змінами, що відбуваються на ринку арбітражного керування, адже членами Комітету є провідні вітчизняні експерти та науковці в сфері банкрутства, висококваліфіковані адвокати, юристи-практики, що обслуговують цю сферу, та кращі арбітражні керуючі.

Комітет з конкурсного права не тільки постійно моніторить ринок банкрутства, а й здійснює вплив на законотворення, ініціюючи оновлення нормативно-правового поля, підтримує та пропагує позитивні практики у сфері банкрутства, які напрацьовують члени Комітету. Асоціація правників України, будучи прогресивною силою у справі розбудови правової держави, демократичного суспільства та громадського сектору, через Комітет з конкурсного права підтримує контакт та співпрацює із представниками усіх наявних в Україні саморегулівних організацій арбітражних керуючих, вітчизняних громадських організацій, що здійснюють свою діяльність усфері банкрутства, а також іноземних та міжнародних професійних організацій, які об’єднують у своїх лавах фахівців із конкурсного процесу.

Багато корисного для держави, національної економіки та суспільства робиться вітчизняними організаціями фахівців з питань банкрутства, натомість, жодного разу ми ще не мали нагоди зібратися разом для обговорення наших спільних питань, які турбують кожного фахівця в сфері банкрутства.

Тож, аби започаткувати постійний фаховий діалог, об’єднати прогресивні думки, зусилля та прагнення вітчизняних фахівців, а також щоб налагодити ефективну співпрацю з метою досягнення професійної синергії, Комітет з конкурсного права Асоціації правників України запрошує представників вітчизняних саморегулівних організацій арбітражних керуючих та громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у сфері банкрутства до неформального спілкування в камерній обстановці.

Місце проведення: м. Київ, вул. Прорізна 18/1г, бізнес-клуб «Белгравія», конференц-зал «Белгравія».

Заповнити заявку на участь можна на сайті АПУ.

Увага! Кількість місць обмежена! Попередня реєстрація обов’язкова!

За додатковою інформацією звертайтесь до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492 88 48, або пишіть на e-mail komitet@uba.ua. Контактна особа – Ксенія Назаренко.

Comments are closed

©2013. Всеукраїнська громадська організація «Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу».