Фінальне засідання Робочої групи Світового банку з банкрутства фізичних осіб

12-13 грудня 2012 р. у штаб-квартирі Світового банку у м. Вашингтоні (Округ Колумбія, США) відбулося фінальне засідання Робочої групи Світового банку з банкрутства фізичних осіб, у якому взяв участь Повноважний представник ВГО «Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу» Олександр Бірюков.

Спеціальна Робоча група для розробки уніфікованих правил для законодавців з банкрутства фізичних осіб була створена у січні 2011 року – на засіданні Цільової групи Світового банку з розробки ефективних систем неспроможності і захисту прав кредиторів/боржників.

Олександр Бірюков, доктор юридичних наук, професор кафедри міжнародного приватного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка виступив на першому засіданні Робочої групи у 2011 році з доповіддю про перспективи впровадження законодавства про банкрутство фізичних осіб (так званих споживчих банкрутств) у перехідних економіках. У цьому засіданні взяли участь найвідоміші фахівці зі сфери банкрутства: учені, викладачі права й економіки, судді, державні службовці зі всіх континентів земної кулі.

На засіданні, яке відбулося у грудні 2012 року, члени Робочої групи заслухали Звіт з питань банкрутства фізичних осіб, що був підготовлений Джейсоном Дж. Кілборном (Jason J. Kilborn), Чарльзом Д. Бутом (Charles D. Booth), Йоханною Ніемі (Johanna Niemi), Йеном Д. С. Рамсеєм (Iain D. C. Ramsay), за керівництва старшого радника Ініціативи з питань режимів банкрутства і захисту прав кредиторів/боржників при віце-президентові Світового банку Хосе M. Гаррідо (José M. Garrido). Після обговорення досить великого документа (понад 160 сторінок) було ухвалено рішення погодити його кінцевий варіант з урахуванням рекомендацій, висловлених на цьому засіданні.

З текстом документа можна ознайомитись на сайті Світового банку.

Comments are closed

©2013. Всеукраїнська громадська організація «Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу».