Конкурс студентських творчих робіт “Банкрутство в Україні – відповідність міжнародним стандартам”

Громадська організація “Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу” за підтримки партнерів Юридичної групи LCFELSA Ukraine та Ліги Студентів АПУ розпочинає Освітній проект “Молодь – рушій реформ”.

В рамках проекту заплановано серію освітніх заходів – конкурс творчих робіт, публічні заходи, відкриті лекції та семінари. Першим заходом проекту є конкурс на найкращу студентську творчу роботу.

Тема конкурсу: “Банкрутство в Україні – відповідність міжнародним стандартам”.

 Строки проведення:

 • подання робіт – до 10 травня 2019 р.
 • перевірка робіт: 10-25  травня  2019 р.
 • оголошення результатів конкурсу: 30 травня 2019 р.

До участі в конкурсі запрошуються студенти навчальних закладів. Участь у конкурсі є безкоштовною.

Переможці конкурсу отримають:

 1. Автори трьох найкращих робіт отримають грошові призи: 15000 грн. –  І місце; 10000 грн. – ІІ місце; 5000 грн. – ІІІ місце;
 2. Можливість пройти 3-місячне стажування в Юридичні групі LCF протягом цього або наступного року.

Переможцям також буде запропоновано виступити з темою роботи на круглому столі/конференції з цієї тематики (захід планується на червень поточного року).

Журі конкурсу складають відомі науковці  у сфері банкрутства –  викладачі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

 • д.ю.н., проф. Бірюков О.М.,
 • к.ю.н., доц. Новосельцев І.І.,
 • к.ю.н., доцент Забара І.М.

Критерії для обрання найкращих робіт:

 • демонстрація знання міжнародних документів і тенденцій розвитку відповідних юридичних механізмів у світі;
 • в роботі має бути наведено теоретичне обґрунтування необхідності змін та конкретні пропозиції; окреслені існуючі недоліки та проблеми у чинному законодавстві України;
 • творчий підхід до розв’язання існуючих проблем у сфері банкрутства;
 • узагальнення і висновки повинні мати ознаки новизни і містити аналіз наукових і практичних проблем та шляхи їх розв’язання.

Робота має бути виконана особисто.

Мова робіт: українська.

Вимоги до оформлення:

 • обсяг – до 20 стор. звичайного тексту у форматі А4 у текстовому редакторі Times New Roman, розмір – 12, міжрядковий інтервал – 1,0; абз. відступ – 30 мм; поля – 20 мм., у вигляді файлу з розширенням *.pdf;
 • у назві файлу має бути вказано англійською прізвище автора і дата подання роботи, наприклад: Bankruptcy_Petrenko_2019-01-31.
 • оформлення запозичень, посилань і списку використаних джерел мають відповідати існуючим стандартам оформлення наукових робіт.

Роботи, оформлені не відповідно до цих вимог, не приймаються до участі!

Прохання роботи надсилати на електронну адресу за адресою: bankruptcy_konkurs@ukr.net.

У разі виникнення запитань, просимо звертатись до координатора Проекту за телефоном: (068) 122-72-65  – Олена Колесник.

Увага! Роботи не рецензуються і не редагуються. У випадку порушення правил проведення конкурсу роботи будуть дискваліфіковані  та зняті з конкурсу на будь-якій стадії. Подання роботи вважається згодою з правилами проведення конкурсу. Роботи будуть використані виключно для цілей конкурсу.

Проект виконується під патронатом Президента Громадської організації “Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу”.