Членів до Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих від ГО «ВСРО ФКП» обрано!

15 квітня 2015 року відбулося відкрите засідання Асамблеї Громадської організації  «Всеукраїнська самоврядна організація фахівців конкурсного процесу» (надалі – ГО «ВСРО ФКП») та Комітету з конкурсного права АПУ, на якому було обрано представників у сфері банкрутства до Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих, що створена Міністерством юстиції України.

Нагадаємо, що ГО «ВСРО ФКП» була створена  в 2013 році за ініціативи Комітету з конкурсного права АПУ та за підтримки профільних громадських організацій, зокрема, Українського інституту з питань банкрутства та Національної профспілки арбітражних керуючих. Особливою місією громадської організації є громадське регулювання діяльності арбітражних керуючих, що сприяє більш швидкому розгляду справ про банкрутство, забезпечення ефективності та прозорості судових процедур, підвищує авторитет, повагу та довіру до арбітражних керуючих з боку користувачів їх послуг, держави та суспільства.

Після того як Міністерство юстиції України ініціювало створення нового складу Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих, ГО «ВСРО ФКП» було ініційовано проведення Асамблеї, яка є вищим органом прийняття рішень. Для участі в Дисциплінарній комісії було подано 7 кандидатур, кожна з яких була детально розглянута на засіданні Асамблеї.

З інформацією про кандидатів можна ознайомитися на сайті ГО «ВСРО ФКП» за посиланням: http://uaip.org.ua/category/press-release/  Також кожному з кандидатів можна було поставити запитання особисто на відкритому засіданні Асамблеї.

Отже, одноголосно рішенням Асамблеї ГО «ВСРО ФКП» до складу Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих від ГО «ВСРО ФКП» буде подано таких представників:

  1. Андрій Ракушинець, голова Закарпатського обласного територіального осередку ГО «ВСРО ФКП», арбітражний керуючий;
  2. Сергій Донков, Віце-Президент ГО «ВСРО ФКП», голова ДАК «Хліб України»;
  3. Ігор Ніколаєв, член ГО «ВСРО ФКП», юридичний радник Центру комерційного права, член Ради Комітету з конкурсного права АПУ, кандидат юридичних наук;
  4. Владислав Філатов, член ГО «ВСРО ФКП», арбітражний керуючий;
  5. Володимир Темчишин, голова Волинського територіального осередку ГО «ВСРО ФКП», арбітражний керуючий;
  6. Алла Овсієнко, голова Запорізького територіального осередку ГО «ВСРО ФКП», арбітражний керуючий;
  7. Генадій Заболотний, голова Кіровоградського обласного територіального осередку, арбітражний керуючий.

Також було запропоновано подати до Дисциплінарної комісії Віце-Президента ГО «ВСРО ФКП» Віталія Титича, голову Координаційної ради саморегуліних організацій арбітражних керуючих Юліана Хорунжого та голову Київського обласного територіального осередку ГО «ВСРО ФКП» Олексія Шевчука.

Запропоновані кандидатури без сумніву є достойними і були підтримані присутніми, однак Віталій Титич зняв свою кандидатуру, оскільки є головою Комітету з конкурсного права і завантаженість цією громадською ініціативою потребує значного часу та зусиль. Разом з тим, Віталій Титич зазначив:  «Пишаюся обраним складом представників до Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих від ГО «ВСРО ФКП». Вважаю кожного з них достойним і впевнений у професіоналізмі. В свою чергу Комітету з конкурсного права АПУ і весь склад ГО «ВСРО ФКП» готові сприяти і допомагати нашим представникам у разі обрання їх до Дисциплінарної комісії»

Голова Координаційної ради саморегулівних організацій арбітражних керуючих Юліан Хорунжий подякував присутнім за висловлену довіру і повідомив, що через активну законопроектну роботу, яку зараз активно ведуть представники Комітету з конкурсного права АПУ, не має змоги прийняти цю пропозицію, однак готовий активно сприяти у всьому професійній громадській спільноті.

Голова Київського обласного територіального осередку ГО «ВСРО ФКП» Олексій Шевчук висловив подяку за пропозицію, утім через активну політичну роботу наразі змоги взяти участь у Дисциплінарній комісії не має, але готовий активно підтримувати наших представників.

Голова ГО «ВСРО ФКП» В. Джунь подякував усім присутнім, побажав удачі нашим представникам і висловив сподівання на те, що державний орган з питань банкрутства врахує думку громадськості, прийме вірне рішення при формуванні складу Дисциплінарної комісії, надавши перевагу найдосвідченішим представникам.

«Вдячна всім представникам ГО «ВСРО ФКП»  за відкриту і прозору процедуру обрання представників до Дисциплінарної комісії  та сподіваюся на ті ж принципи і в Міністерстві юстиції України. Маю надію, що рейтинг такої складної і потрібної професії як арбітражний керуючий тільки зростатиме» – зазначила виконавчий директор ГО «ВСРО ФКП» Ірина Сербін.

Поділіться своїми думками!

©2013. Всеукраїнська громадська організація «Саморегулівна організація фахівців конкурсного процесу».