База членів

Дирекція

  • Сербін Ірина Іванівна, виконавчий директор

Ревізійна Комісія

  • Шевчук Олексій Анатолійович, голова Ревізійної комісії;
  • Авторгов Андрій Миколайович, член Ревізійної комісії;
  • Галічева Валентина Олександрівна, член Ревізійної комісії;

 Територіальні осередки

1.Волинський територіальний осередок:

  • Темчишин Володимир Петрович;
  • Книш Зоряна Ігорівна;
  • Михайловський Сергій Володимирович;

2.Донецький територіальний осередок:

  • Кашира Лідія Геннадіївна;
  • Ігнатенко Світлана Валентинівна;
  • Клячкін Олександр Вікторович;

3.Дніпропетровський територіальний осередок:

  • Лойфер Антон Едуардович;
  • Поєдинок Олександр Васильович;
  • Мазурова Анастасія Олегівна;

4.Житомирський територіальний осередок:

  • Борейко Андрій Михайлович;
  • Горобчук Олег Степанович;
  • Фадєєв Андрій Леонідович;

5.Закарпатський територіальний осередок:

  • Ракушинець Андрій Андрашович;
  • Пазина Ростислав Олексійович;
  • Маркусь Михайло Іванович;

6.Запорізький територіальний осередок:

  • Овсієнко Алла Вікторівна;
  • Баранова Олена Русланівна;
  • Сухова Ніна Володимирівна;

7.Київський обласний територіальний осередок:

  • Шевчук Олексій Анатолійович;
  • Авілов Сергій Вікторович;
  • Григор’єв Антон Володимирович;

8.Київський міський територіальний осередок:

  • Сербін Ірина Іванівна;
  • Ревуцька Тетяна Казимирівна;
  • Пашко Юлія Богданівна;

9.Кіровоградський територіальний осередок:

  • Заболотний Геннадій Вадимович;
  • Кноблох Ірина Вікторівна;
  • Христенко Вадим Васильович;
  • Сухорукова Наталія Миколаївна

10.Луганський обласний територіальний осередок:

  • Синяпкін Олексій Вадимович;
  • Дубовік Ольга Миколаівна;
  • Лохматова Інна Анатоліївна;

11. Миколаївський територіальний осередок:

  • Боровський Роман Степанович;
  • Кияновська Лариса В’ячеславівна;
  • Свідзінський Роман Михайлович;

12.Полтавський територіальний осередок:

  • Ковтун Валентина Василівна;
  • Телешун Юрій Володимирович;
  • Прокопенко Юрій Миколайович;
  • Несвіт Володимир Іванович;

13.Рівненський територіальний осередок:

  • Драгун Ірина Іванівна;
  • Рижа Алла Іванівна;
  • Сокотун Віталій Апполінарійович;

14.Харківський територіальний осередок:

  • Бондаренко Василь Анатолійович;
  • Капустін Володимир Володимирович;
  • Шабас Геннадій Вікторович;
  • Сасіна Катерина Олегівна;
  • Єрьоміна Ольга Юріївна;

15.Івано-Франківський територіальний осередок:

  • Вудуд Гаррі Ігорович;
  • Гунчак Ольга Олександрівна;
  • Савчук Олег Євгенович;

16.Одеський територіальний осередок:

  • Шармонова Вікторія Олексіївна;
  • Симоненко Олег Петрович;
  • Фролова Ірина Олександрівна;

17.Тернопільський територіальний осередок:

  • Ленько Руслан Іванович;
  • Степанов Володимир Вікторович;
  • Ликтей Віталій Олегович